Strona główna

reorder

Podziękowania dla gości weselnych - podziękuj swoim gościom za udział w uroczystości!

Podziękowania dla gości weselnych - podziękuj swoim gościom za udział w uroczystości!

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dokładacie wszelkich starań aby był wyjątkowy i na zawsze zapadł w pamięć Waszą i Waszych gości. Jest to szczególna okazja, warto więc nadać jej niezwykłą oprawę i podziękować w sposób szczególny wszystkim uczestnikom za dzielenie z Wami tego dnia.

Podziękowania dla gości mogą przybrać różną formę. Mogą być to cukierki lub ciasteczka w pudełeczku, magnesy, zestawy ciasta weselnego, świeczki, czekoladki, krówki , a nawet małe buteleczki weselnej wódki czy specjalnej nalewki. Niezależnie od tego co wybierzecie, zadbajcie o to, aby podziękowania były specjalnie dla Was personalizowane. Wasze imiona, data ślubu czy specjalny cytat sprawi, że podarunek będzie nie tylko podziękowaniem, ale tez wspaniałą pamiątką uroczystości.

W naszej ofercie znajdziecie

- Magnesy na lodówkę z Waszymi imionami i datą ślubu.

- Etykietki na ciasto- dostępne w dwóch wersjach: samoprzylepnej oraz jako sztywny kartonik (forma wizytówki).

- Etykietki samoprzylepne na alkohol.

- Zawieszki na alkohol - do zawiązania na butelce, kolory wstążek do wyboru.

- Samoprzylepne etykietki na ciasto można z powodzeniem zastosować np. na paczuszki cukierków, czekoladek itp. Papier samoprzylepny może być stosowany na różnego rodzaju powierzchnie: papierowe, plastikowe, szklane.

Już dziś wybierz wyjątkowy prezent dla Twoich gości. Jest w czym wybierać! Pamiętaj, że podziękowania dla gości możesz dobrać do koloru i stylu  innych elementów wystroju stołu weselnego np. do winietek. Kupując artykuły na kwotę powyżej 250zł nie płacisz za przesyłkę! Jeśli planujesz zakupić jeszcze inne artykuły, warto to zrobić przy jednym zamówieniu.

 

 

1 Komentarzy

  • Avatar
   Aneta Kaptur
   sty 14, 2021

   Dzien dobry, jestem zainteresowana zaproszeniami slubnymi, zamwówiłam już próbki, które otrzymałam. Po otrzymaniu próbek decyduje sie na zaprosznienia. Oprocz zaroszeń chciabym jeszcze podziękowania dla gości w formie karteczki z napisem Merci? czy bedzie możlwość zamówić?

Zostaw odpowiedź