Strona główna

reorder

Biały kremowy nude

Biały kremowy nude

Biały, kremowy, nude

Zobacz dlaczego te kolory nigdy nie wyjdą ze ślubnej mody.

Pomimo zmieniających się mód i trendów, kolory biały kremowy i nude zawsze będą na topie. Tradycyjnie są kojarzone jako kolory zarezerwowane na ślubne uroczystości. Świadczą nie tylko o stylu i elegancji, ale też niewątpliwie podnoszą rangę uroczystości, dodają jej stylu i niezapomnianego blasku.

Jeżeli chcesz postawić na te właśnie kolory i delikatne, minimalistyczne motywy, dobrze będzie powtarzać je konsekwentnie w różnych elementach dekoracji kościoła i sali weselnej. 

Suknia

Większość sukien ślubnych występuje własnie w tej kolorystyce. Pamiętaj aby ostateczny odcień dobrać do typu urody i karnacji. Tu Niezastapione będą konsultantki w salonie sukien ślubnych. Warto sprawdzić kilka odcieni przed ostatecznym wyborem. Niezależnie od koloru sukni możesz wybrać HIT ostatnich lat- szpilki w kolorze nude. Będziesz mogła wykorzystać je później również do innych stylizacji, więc nie jest to jednorazowy wydatek.

Kwiaty

Tu masz szerokie pole do popisu. Kwiaty w tych barwach występują w dziesiątkach odmian- od róż i storczyków, poprzez goździki, gerbery, frezje, skończywszy na skromnych konwaliach, stokrotkach i gipsówce. 

Papeteria ślubna

Delikatne zdobienia, piękne czcionki, wysokiej jakości papier biały lub ecru, gładki lub o fakturze płótna... Zadbaj o szczegóły!

1. Zaproszenia- To pierwszy zwiastun wesela, który zobaczą Twoi goście. Zadbaj o to by były zachwycające.

2. Winietki- Winietki to kartonowe wizytówki z imionami i nazwiskami gości. Winietkę ustawiamy przy nakryciu dla każdego gościa, tak aby wskazywała jego miejsce przy stole. Oprócz funkcji praktycznej, winietki mogą być też wspaniała dekoracją. Możemy dobrać odpowiedni kolor, motyw, a nawet papier, tak aby jak najlepiej komponowały się z całością przyjęcia. Chciałabyś personalizowane podziękowania na odwrocie winietki? To również jest możliwe. Winietka będzie wtedy dla gości również miłą weselną pamiątką.

3. Menu weselne- Menu weselne umieszczane jest na stole, tak aby każdy miał do niego dostęp lub przy nakryciu każdego gościa. Jest to coraz popularniejszy dodatek, ze względu na to, że jest niesamowicie praktyczny! Goście dowiedzą się z niego o której godzinie będzie podawana dana potrawa, kiedy deser, kiedy będzie krojenie tortu, a kiedy zimna płyta. Ponadto poinformuje o możliwości wyboru pomiędzy np. przystawkami. Jeśli masz na weselu stoły tematyczne w menu może również znaleść się o nich informacja- gdzie są zlokalizowane i co można na nich znaleść. Można też zamieścić zasady ich korzystania np. czy jest samoobsługa.

4. Numeracja stołów i plan stołów- Jeśli zamiast jednego stołu planujecie kilka stolików warto pomyśleć o ich numeracji. To bardzo praktyczne rozwiązanie.Razem z planem stołów pomogą każdemu gościowi szybko znaleść miejsce przy swoim stoliku. 

5. Etykiety na alkohol weselny- Obojetnie jaki alkohol przewidujesz na weselu, zawieszki lub etykiety na butelki sprawdzą się tutaj znakomicie. Wódka? Wino? Nalewka? A może Bimber Weselny? Nie ma znaczenia, każdą etykietę spersonalizujemy dla Ciebie. Na etykiecie możesz zamieścić toast, śmieszny wierszyk lub po prostu imiona Pary Młodej i datę ślubu. Do wyboru są etykiety wiązane naa butelkach przy pomocy wstążeczki lub naklejki w różnych kształtach dopasowanych do najpopularniejszych rodzajów trunków np. na żubrówkę, na wódkę Deluxe. Oczywiście kolorystyka etykiet, ich motyw i kolor wstążeczki dobierasz według własnych potrzeb. Niech wszystko będzie spójne!

RADA ===> Wybierz winietki, menu, numery stołów i etykiety na alkohol z tej samej kolekcji. Dzięki temu oprawa wesela będzie jeszcze bardziej spójna.

Zostaw odpowiedź