Strona główna

reorder

Cantaloupe - kolor lata!

Cantaloupe - kolor lata!

Tradycyjnie uroczystość ślubna i wesele kojarzy się z kolorem białym. Do wyboru mamy nie tylko klasyczną śnieżną biel, istnieje wiele jej odcieni o różnym stopniu nasycenia i barwie. Coraz częściej jednak narzeczeni decydują się wybrać jeden przewodni kolor- inny niż biały. Wybór koloru przewodniego wesela sprawi, że uroczystość będzie wyjątkowa, zapadająca w pamięć, inna niż wszystkie. To okazja aby się wyróżnić, zachwycić gości spójną kolorystyką i niepowtarzalnym klimatem jaki stworzycie. Wybrany kolor możemy powtarzać w niezliczonych ślubnych elementach: w detalach ślubnej garderoby, kwiatach, wystroju kościoła i sali weselnej, w zaproszeniach i innych elementach ślubnej poligrafii jak winietki, etykietki, menu weselne i wiele innych. Niektóre klasyczne kolory nigdy nie wychodzą z mody, inne są hitami jednego lub kilku sezonów.

Jednym z takich kolorów jest Cantaloupe: ciepły, łososiowo-melonowy odcień, od kilku sezonów niezmiennie zajmuje czołówkę listy weselnych kolorów przewodnich.  Ta niezwykle radosna i optymistyczna barwa idealnie wpisuje się w ślubną uroczystość.

Kolor Cantaloupe:

- Jest ciepłym, optymistycznym odcieniem.

- Wiele kwiatów występuje w podobnej kolorystyce, nie ma problemu z dobraniem bukietu marzeń.

- Ten delikatny odcień bardzo dobrze komponuje się z karnacją dużej części Polek. Wykorzystany jako dodatek do ślubnej garderoby czy w makijażu podkreśli urodę wielu panien młodych.

- Kolor pomarańczowy oznacza entuzjazm, uniesienie, zapał i pasję. To kolor zabawy, energii, jeden z kolorów radości. Nieco bardziej stonowana wersja pomarańczu - Cantaloupe wprowadzi te pozytywne emocje do Waszej uroczystości.

- Idealny ślubny kolor na pełnię lata.

 

Zobaczcie nasze propozycje ślubnych dodatków w odcieniu Cantaloupe. Spójrzcie jak łatwo możecie stworzyć spójny kolorystycznie weselny stół i całą uroczystość! Podoba Wam się? Gotowi na ślub w łososiowo-melonowym odcieniu?

Zostaw odpowiedź